به‌عنوان صاحب یک کسب‌وکار، بسیار مهم است که افراد مناسب برای کار استخدام کنید (این موضوع شامل پیدا کردن شرکای کاری یا شرکت‌های خارجی نیز می‌شود). هنگام برون ‌سپاری فرآیندهای مرتبط با مشتری به یک مرکز تماس خارجی نیز شرکای شما اهمیت زیادی دارند.

برون ‌سپاری مرکز تماس باعث می‌شود شما بتوانید کسب‌وکارتان را با افراد، امنیت و تکنولوژی مناسب پرورش دهید و در عین حال در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

انعطاف:

همه‌ شرکت‌ها یک دوره‌ رشد دارند که در آن بخش خدمات مشتریان تحت فشار فراوانی قرار دارد. همکاری با یک مرکز تماس خارجی باعث می‌شود بهتر بتوانید با نیازهای متغیر کارتان هماهنگ شوید. مرکز تماس ها طرح‌هایی دارند که براساس آن می‌توانند با تغییرات حجم تماس‌ها یا نیازهای مشتریان تطبیق پیدا کنند. شرکت‌های برون ‌سپاری مرکز تماس همچنین تجربه‌ زیادی در امر استخدام، آموزش و توسعه‌ سریع مهارت‌ها دارند. مرکز تماس شما از طریق پاسخ به سوالات و حل مشکلات مشتریان، به شما کمک می‌کنند منابع اضافی را حذف کنید.

کارکنان متخصص:

شرکت های برون سپاری مرکز تماس متخصص برآورده کردن نیازهای خاص مشتری‌ هستند. آن‌ها منابع و تجربه‌ لازم را در اختیار دارند و تضمین می‌کنند که کار شما در دست بهترین متخصصان صنعت است. آن‌ها همچنین تیمی را به کار شما تخصیص می‌دهند که مهارت‌های لازم برای نیازهای شرکت شما (مثل تسلط به چند زبان) را برای ارتباط و کمک هرچه بهتر به مشتریانتان در اختیار دارند.

شریک کاری شما برای کارشناس‌هایش دوره‌های آموزشی متعددی را در مورد فرآیندها و محصولات شما برگزار کرده و آن‌ها را تبدیل به متخصصان کسب‌وکارتان می‌کند. این کارشناسان به سرعت به سناریوهای پیش‌رو (از حل کردن یک موضوع خاص گرفته تا پاسخ به یک درخواست غیرمعمول) پاسخ داده و با آن‎ها هماهنگ می‌شوند. این آموزش مضاعف، ناهماهنگی‌هایی را که باعث تأخیر در پاسخ‌دهی یا وصل شدن مشتری به افراد متعدد می‌شود، به حداقل می‌رساند و ارائه‌ سریع‌تر و دقیق‌تر خدمات به مشتریان را ممکن می‌سازد.

-امنیت و مقررات:

شرکت‌های برون ‌سپاری مرکز تماس کارشناسانشان را به متخصص کسب‌وکار شما تبدیل می‌کنند. همچنین آن‌ها متخصصان امنیت و رعایت قوانین متغیر صنعت و کسب‌وکار شما نیز هستند. در بازار جهانی بحث‌های متعددی در خصوص ذخیره‌سازی و محافظت از اطلاعات محرمانه یا شخصی مشاغل وجود دارد. شرکت‌های برون‌ سپاری مرکز تماس یک تیم متخصص برای درک و هدایت پیچیدگی‌های مقررات مختلف و ایجاد سازوکارهایی برای تبعیت از این قوانین و مقررات در اختیار دارند.

تمام کشورها مقرراتی دارند که حاوی محدودیت‌ها و راه‌های محافظت از مشتریان است. این مقررات شامل اطلاعاتی در خصوص میزان و روش‌های ارتباط با مشتریان است که می‌تواند در هر کشور متغیر باشد. استفاده از خدمات یک شرکت برون‌ سپاری مرکز تماس متخصص باعث می‌شود به این اطلاعات دسترسی داشته باشید و بتوانید سیاست‌ها و فناوری‌های مناسب برای رعایت این مقررات را ایجاد کنید.

-آخرین فناوری:

مثل فناوری‌ای که از مشتریان شما در قبال تماس بیش از حد محافظت می‌کند، مرکز تماس ها روی فناوری‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کنند که به آن‌ها کمک می‌کند تا کارشان را به شکلی اثربخش‌تر و کاراتر انجام دهند. همکاری با کارشناسان و مرکز تماس مناسب باعث می‌شود بدون هیچ هزینه‌ اضافی‌ای به این تکنولوژی‌ها دسترسی داشته باشید. این تکنولوژی‌ها می‌تواند شامل زیرساخت‌ها Telephony باشد، مثل راه‌حل خودیاور (Self-serve) که به مشتریان اجازه می‌دهد بدون کمک به پاسخ سوالاتشان برسند.

Telephony تنها یک بخش از فناوری موجود در یک شرکت برون ‌سپاری مرکز تماس‌ است. یک شرکت برون‌ سپاری متخصص، تحلیل و بررسی می‌کند که مشتریان شرکت شما چگونه با شما ارتباط برقرار می‌کنند و سپس راه‌هایی مانند SMS، وب‌چت و یا یک پرتال مخصوص را به‌عنوان راه‌های دیگر ارتباط در اختیار شما قرار می‌دهند.

-صرفه‌جویی در هزینه‌ها:

ممکن است برایتان از روز روشن‌تر باشند اما زمان به معنی پول نیست، بلکه فرصتی برای درآوردن پول است. شما زمان یا پول کافی برای استخدام کارکنان اضافی در شرکت خود ندارید، تیم شما زمان یا ظرفیت لازم برای تمرکز روی خدمات مشتریان ندارند چون مجبورند روی امور جاری شرکت هم متمرکز باشند. درست مثل زمانی‌که خرید کلی باعث می‌شود بخشی از مبلغ کلی را تخفیف بگیرید، شرکت برون ‌سپاری مرکز تماس به شما اجازه می‌دهد بدون صرف هزینه‌ هنگفت به متخصصان متعددی دسترسی داشته باشید.

در عین اینکه سپردن خدمات مشتریان به یک شرکت خارجی یک کار حساس است، اما مزیت‌های یک همکار خوب با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.

 

منبع: billgosling

برای دریافت خدمات برون سپاری مرکز تماس (کال سنتر) و پشتیبانی تلفنی ۲۴ساعته، با مرکز تماس حامیسان در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی همراه اول در رابطه با خدمات ارزش افزوده موبایل می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۹۵۷ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی ایرانسل در رابطه با خدمات ارزش افزوده موبایل می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۹۵۷ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی دیوار در رابطه با مشکلات احتمالی در زمینه انتشار آگهی و پرداخت می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق آدرس https://divar.ir/ticket و یا آدرس ایمیل support@divar.ir به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی کافه بازار در رابطه با مشکلات احتمالی در زمینه انتشار برنامه ها و ایرادات درون برنامه ای می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۲۵۳۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.