شاید مثل همیشه شما کارمندانی برای کارهای معینی استخدام کنید، اما می توانید مثل باقی شرکت ها که آمارشان در حال افزایش است، یک منشی مجازی استخدام کنید و این گونه دقیقا همان مهارت ها را در خدمت خود داشته باشید. کارآفرینان، وظایف معینی به منشی های مجازی می دهند که شامل سئو نویسی، مدیریت حساب مجازی، وبلاگ نویسی، تولید پادکست و وظایف مدیریتی می شود.

گروهی مثل «بیتلز» توسط کمک دوستانشان معروف شد، اما شما به عنوان کارآفرین شاید این قدر خوش شانس نباشید و به کمک حرفه ای نیاز داشته باشید.

 

-دفتر کار مجازی:

دفتر کار مجازی که Servcorp ایجاد کرده، بهترین انتخاب برای تجارت های نوپا و برای استارت آپ هایی که به دنبال کسب اعتبار هستند، محسوب می شود. این گونه شما می توانید در خانه کار کنید و در عین حال در دفتر مجازی خود که آدرس منحصر به فرد خود را دارد حضور داشته باشید و حتی یک پاسخگو که به تماس هایتان پاسخ دهد و ایمیلتان را مدیریت کند، خواهید داشت. بسته به هزینه ای که می پردازید، می توانید به اتاق کنفرانس، اتاق جلسات خصوصی ، اتاق های دیگر و باقی خدمات دفتری دسترسی داشته باشید.

منشی مجازی، محدود به یک پاسخگو و یا همان کسی می شود که می تواند کار های خاصی را مدیریت کند. پس اگر به حمایت حرفه ای تر در بازار حرفه ای نیاز دارید و کسی را می خواهید که حواسش به موقعیت ها و حسابرسی ها باشد، منشی مجازی انتخاب خوبی نیست. ولی خب کسانی که انتخاب می شوند، می توانند مسئولیت های معینی را به عهده بگیرند. این تعهد ماه به ماه تمدید می شود و ماه اولش رایگان است؛ پس سرویس گرانی نیست. همچنین می توانید میزان خدمات را بسته به نیازتان گسترش دهید. اگر تازه شروع به کار کرده اید، نیاز دارید که قدم های محکمی بردارید، دفتر کار مجازی بهترین انتخاب است.

 

Worldwide 101:

 Worldwide 101 یک انتخاب خوب برای شرکت های بزرگ یا شرکت های چند ملیتی است. این شرکت منشی های مجازی مستقر در آمریکای شمالی  و اروپا دارد که مجرب بوده و به چند زبان کار می کنند. این شرکت که هدفش ارائه خدمات حرفه ای است،  فقط منشی هایی را استخدام می کند که حداقل هفت سال تجربه کاری داشته باشند. فرآیند کار بدین گونه است که شما هدف کاری و برنامه خود را به شرکت می گویید و آن ها شما را به افرادی وصل می کنند که می توانند نیاز شما را تعیین کنند و شما بعد از محاصبه با هر کدام، فرد مورد نظر خود را انتخاب می کنید. همچنین اگر نیاز گسترده تری داشته باشید، بسته به نیازتان، به تیم های متخصص وصل می شوید.

منشی های مجازی Worldwide 101 خدمات زیادی مثل مدیریت عاملی، بازاریابی، شبکه های اجتماعی، نوشتن، ویرایش و خدمات چند زبانه را انجام می دهند. همچنین خدمات دیگری مثل طراحی، آپدیت شبکه و تدوین ویدیو ارائه می دهند. اگر چیزی که می خواهید در این لیست نبود، می توانید به راحتی از آن ها بپرسید.

Worldwide 101 مناسب شرکت هایی حرفه ای است که به دنبال افرادی با توانایی های های مدیریتی حرفه ای هستند. اگر جمله قبل شما را توصیف می کند، پس Worldwide 101 برای شما مناسب است.

-نتیجه گیری:

شما چه استارت آپ تازه ای راه اندازی کرده اید، چه شرکتی در حال پیشرفت باشید، چه شرکتی حرفه ای باشید باید مزایای داشتن منشی مجازی را در نظر بگیرید؛ چراکه منشی های مجازی می توانند زمان، پول و انرژی شما را ذخیره کنند و خدماتشان طبق نیاز های شما است. پس وقت گران بهای خود را با انجام کارهایی که آن ها می توانند انجام دهند، اتلاف نکنید و به جایش یک منشی مجازی استخدام کنید تا کار شما را برایتان انجام دهد.

منبع: entrepreneur