شما تصمیم گرفته‌اید که خدمات کال ‌سنتر خود را برون ‌سپاری کنید. اکنون باید یک تأمین‌کننده را انتخاب کنید، در حالیکه بازار بسیار متراکمی دارد. در شرکت‌های برون ‌سپاری کال ‌سنتر به دنبال ویژگی‌های زیر باشید تا خیالتان راحت باشد که بهترین انتخاب را خواهید کرد.

-هزینه‌ها:

اغلب شرکت‌ها تمایل دارند خدمات ‌کال ‌سنتر را به دلیل مقرون به صرفه بودن به شرکت ثالث برون ‌سپاری کنند. به همین دلیل اولین چیزی که الان در ذهنتان است، هزینه‌ها است. بعضی شرکت‌های برون ‌سپاری کال ‌سنتر قیمت خیلی پایینی به شما پیشنهاد می‌کنند که مزیت واقعی‌ای در آن نیست.

البته یک نکته: تمام شرکت‌های برون ‌سپاری کال ‌سنتر مثل هم نیستند. اغلب آن هایی که قیمت کمی دارند، خدمات کم‌کیفیتی نیز ارائه می‌دهند. سایر آن ها تلاش می‌کنند متقاعدتان کنند هزینه‌ خدماتی را که لازم ندارید یا نمی‌خواهید بدهید و جمله‌شان را با «یه تخفیف حسابی داره.» شروع می‌کنند.

در عوض به دنبال تأمین‌کننده‌ای باشید که بتواند ROI بالایی داشته باشد. در حالیکه هزینه کلی روی کاغذ بیشتر به نظر می‌آید، اما مطمئن باشید سودی بیش از اینها نصیب شما و خدمات بهتری نصیب مشتریانتان خواهد شد.

-کاربرد تکنولوژی:

چیزی که باید از شرکت برون ‌سپاری موردنظرتان بپرسید این است که چه راه‌حل‌های تکنولوژی‌ای برای ارائه دارد؟

یکی از مزیت‌های برون ‌سپاری کال سنتر این است که می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری روی تکنولوژی جدید، از آخرین تکنولوژی استفاده کنید؛ با این روش می‌توانید هزینه‌ها را با تأمین‌کننده‌تان تقسیم کنید. در این صورت، از تأمین‌کننده‌تان انتظار خواهید داشت همیشه به روز باشد، از آخرین تکنولوژی استفاده کرده و در عین حال خدماتی بی‌نقص به مشتریانتان ارائه کند.

کارکنان کال سنتر:

هر شرکت برون ‌سپاری کال ‌سنتر، کارکنانی دارد. تفاوت بین شرکت‌ها ناشی از نحوه‌ آموزش و رفتار با کارکنان است. شرکت‌های بزرگ برون ‌سپاری کال ‌سنتر کارشناسانی آموزش‌دیده در سراسر جهان دارند. آن ها از آخرین تکنولوژی و جدیدترین مدل‌های ارائه‌ خدمات مشتریان بهره می‌برند تا مطمئن شوید بهترین سرویس ممکن به مشتریانتان ارائه می‌شود.

در حالیکه نرخ گردش کارکنان کال‌ سنترها معمولا بالاست، شما باید به دنبال شرکتی با نرخ گردش پایین باشید. نرخ گردش پایین نشان‌دهنده‌ این است که تأمین‌کننده با کارکنانش درست رفتار می‌کند و همچنین کارکنان انگیزه‌ ارائه‌ خدمات بی‌نقص به مشتریان را دارند.

-تخصص و حرفه‌ای گرایی:

شما از شرکت‌های موردنظرتان انتظار دارید حرفه‌ای رفتار کنند. اگر تعاملاتشان با شما حرفه‌ای نیست یا نمی‌توانند به قول‌هایشان عمل کنند، احتمالا زمانش رسیده که به فکر تأمین‌کننده‌ دیگری باشید.

همچنین شما از شرکت‌های برون سپاری کال ‌سنتر می‌خواهید که تخصص داشته باشند. بخشی از دلیل به فکر افتادنتان برای برون ‌سپاری کال ‌سنتر این است که قابلیت‌های درون ‌شرکتی برای ارائه‌ خدمات موردنیاز یا دلخواه مشتریان را ندارید. یک شرکت متخصص می‌تواند به شما کمک کند تا این خدمات را ارائه کنید.

-انعطاف:

آیا شرکتی که مد نظرتان است یک قرارداد بلندمدت بدون امکان تغییر در آن ‌را با شما منعقد می‌کند؟ آیا می‌خواهد یک سطح از خدمات را در کل دوره ارائه دهد؟ موقعیتی مشابه این هنگام برون ‌سپاری باعث مضطرب شدن بسیاری از صاحبان شرکت‌ها می‌شود. آن ها نمی‌دانند اگر شرکت رشد کند و خدمات نیز گسترش پیدا کند، چه اتفاقی خواهد افتاد.

همیشه به دنبال شرکت برون ‌سپاری‌ای باشید که انعطاف زیادی داشته باشد. خدماتی که انتخاب می‌کنید باید هم‌سطح کسب‌وکارتان باشد؛ اگر به رشد ادامه دهید، تأمین‌کننده‌تان هم باید خدمات را موازی با شما گسترش دهد.

-خدمات پیشنهادی:

بعضی شرکت‌های برون ‌سپاری کال ‌سنتر در یک عملکرد، تخصص دارند. یک شرکت خدمات ورودی عالی‌ای دارد در حالیکه شرکت دیگری ممکن است در زمینه‌ خدمات خروجی، متخصص باشد. تأمین‌کننده‌ای را انتخاب کنید که در هر دو (و حتی بیشتر) متخصص باشد.

حتی اگر الان نیازی به خدماتشان ندارید، شراکت با شرکتی که در آینده بتواند خدماتی متناسب با شرکت رشد‌کرده‌ شما ارائه کند، کار درستی ا‌ست. در این‌صورت هر موقع نیاز پیدا کردید می‌توانید خدمات مورد درخواستتان را افزایش دهید.

 

منبع: billgosling

برای دریافت خدمات برون سپاری مرکز تماس (کال سنتر) و پشتیبانی تلفنی ۲۴ساعته، با مرکز تماس حامیسان در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی همراه اول در رابطه با خدمات ارزش افزوده موبایل می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۹۵۷ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی ایرانسل در رابطه با خدمات ارزش افزوده موبایل می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۹۵۷ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی دیوار در رابطه با مشکلات احتمالی در زمینه انتشار آگهی و پرداخت می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق آدرس https://divar.ir/ticket و یا آدرس ایمیل support@divar.ir به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی کافه بازار در رابطه با مشکلات احتمالی در زمینه انتشار برنامه ها و ایرادات درون برنامه ای می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۲۵۳۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.