حتما شنیده اید که بازار ” برون سپاری فرآیند های کسب و کار ” به طرز فوق العاده ای  رو به رشد است. در این مقاله به بررسی مزیت های مهم برون سپاری می پردازیم. 

۴. برون سپاری = منابع انسانی پیشرفته تر با هزینه کم تر 

امروزه شرکت ها نیاز به منابع انسانی خلاق و تاثیرگذاری دارند که بتوانند با هزینه ای مناسب، بهترین عملکرد را ارائه دهند. هر کسب و کاری می تواند از طریق برون سپاری، این نیاز را برطرف کرده و طبق اولویت هایش در هزینه منابع انسانی صرفه جویی کند.

 

۵. تمرکز بر حوزه های اصلی کسب و کار 

طراحی یک استراتژی موثر، برای پیشرفت کسب و کار ضروری است. برون سپاری به مدیر شرکت این امکان را می دهد که مسایل مهم اما فرعی را به یک شخص ثالث بسپارد. این کار به او کمک می کند که روی مسایل اصلی و مهم تر تمرکز کند.

 

۶. کمک به رفع نیازهای متغیر مشتریان

مدیر شرکت از طریق برون سپاری، به خدمات گوناگونی دست می یابد که می تواند از طریق آنها نیازهای متغیر مشتریان را رفع کند  و از شکل گیری کسب و کار های مشترک* و همچنین سرمایه گذاری های مشترک استقبال کند.

 

۷. استفاده تکنولوژی های پیچیده با کمترین هزینه

تکنولوژی اصلی ترین قسمت برون سپاری است که کار سازمان های مدرن و بزرگ را بسیار آسان می کند. سرمایه گذاری برای تکنولوژی های جدید کاری بسیار پر هزینه و گاهی خطرناک است؛ و همانطور که می دانید بازار فناوری به سرعت رو به رشد است، در نتیجه به سختی می توان همپای آن با جدیدترین نوآوری ها و راه حل ها پیش رفت.

در نتیجه شما می توانید با واگذاری فرآیندهای کسب و کار به شرکت هایی که مایل اند با منابع و افراد متخصصی که در اختیار دارند به طور مداوم تکنولوژی هایشان را به روز رسانی کنند، از مهم ترین مزیت برون سپاری بهره ببرید.

 

بیشتر بخوانید

برون سپاری فرآیند های کسب و کار چه مزایایی دارد؟ – قسمت اول

برون سپاری فرآیندهای کسب و کار

__________________________________________________________________________

*کسب و کارهای مشترک: عمل ترکیب دو شرکت یا چندین شرکت کوچک برای شکل گیری یک سازمان بزرگتر و قوی تر.