حتی در دنیای دیجیتال امروزی بیشتر مشتریان ترجیح می‌دهند تا از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی خدمات مشتریان شرکت‌ها ارتباط برقرار کنند. صحبت کردن بدون واسطه و از طریق روشی ساده مثل تماس تلفنی موجب ایجاد اعتماد بین مشتری و کارمندان بخش خدمات مشتریان می‌شود.

بنابراین چه تیم مرکز تماس شما از ۱۰ نفر تشکیل شده باشد و چه چند صد نفر، انتخاب نرم افزار مناسب برای ساخت یک مرکز تماس حرفه ای لازم و حیاتی است. در ادامه این مقاله می‌توانید با بهترین نرم افزار‌های مورد استفاده در بخش مراکز تماس در سال ۲۰۱۹ آشنا شوید.

نرم افزار HobSpot

نرم‌افزار HobSpot یک نرم افزار کاربردی برای مدیریت تماس با مشتریان محسوب می‌شود. در زمان استفاده از این نرم افزار مهم نیست مشتری با چه کسی صحبت می‌کند کارمند تمام اطلاعات مورد نیاز خود را به طور مستقیم در مقابل خود بر روی نمایشگر ملاحظه قرار دادن اطلاعات در یک مجموعه به کارمندان کمک می‌کند تا تجربه بهتری به مشتریان خود ارائه دهند. این نرم افزار از ابزارهای پیشرفته اتوماسیون و گزارش‌های واضحی برخوردار است که به تیم شما کمک می‌کند خدمات بهتری به مشتریان خود ارائه دهید. خدمات این نرم‌افزار شامل صندوق ورودی ایمیل مشترک نرم افزار چت زنده و ابزارهای سلف ‌سرویس است که همه آنها به صورت یکپارچه برای پشتیبانی تلفنی در دسترس کارمندان قرار می‌گیرد.

هزینه استفاده از این نرم افزار رایگان است.

نرم‌افزار Bitrix 24

این نرم افزار در بخش مرکز تماس‌ها به شما کمک می‌کند تا کارهای تان را با توجه به ‌لیست کارهایی که قرار است انجام دهید،  تنظیم کنید امکان استفاده از کانال‌های مختلف گفتگوی زنده و و همچنین ارتباط از طریق ایمیل در این نرم افزار مدیریت تماس‌ها وجود دارد. نرم‌افزار Bitrix 24 همچنین برای صنایعی که هنوز ترجیح می‌دهند اطلاعات خود را ذخیره سازی کنند گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

هزینه استفاده از این نرم افزار رایگان است.

نرم افزار TalkDesk

این نرم‌افزار یک راه حل مناسب برای تیم‌های سازمانی می‌باشد. در واقع ویژگی‌هایی در این نرم افزار وجود دارد که بیشتر به تیم‌های بزرگ کمک می‌کند تا پشتیبانی تلفنی خود را با سرعت بیشتری مدیریت کنند. از طرف دیگر مدیریت نیروی کار و ایجاد امنیت از دیگر ویژگی‌های این نرم افزار محسوب می‌شود که به شما کمک می‌کند تجربه ای بهتر به مشتریان خود القا کنید.

هزینه استفاده از این نرم افزار متغیر است.

نرم افزار Five9

این نرم افزار هر آنچه که تجارت شما برای راه اندازی یک مرکز تماس و فروش محصول به مشتری نیاز دارد را در کنار هم فراهم کرده است. ابزارهای مدیریت نیروی کار شماره گیری خودکار و صفحه تلفیق تلفن و رایانه تنها بخشی از امکاناتی است که می‌توانید از طریق Five9  از آن برخوردار شوید و خدمات بهتر به مشتریان خود ارائه دهید.

هزینه استفاده از این نرم افزار متغیر است.

نرم افزار RingCentral

یک سیستم تلفنی انعطاف پذیر مبتنی بر کلود از کاربر و هم مشتریان تلفنی پشتیبانی می‌کند. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این نرم افزار فراهم کردن ویژگی Ringout است با کمک این ویژگی شما می‌توانید تنها با یک اشاره از هر تلفن یا رایانه ای با اینترنت فعالیت کنید. امکان هدایت تماس‌ها به کارمندان مناسب نیز از دیگر ویژگی‌های این نرم افزار محسوب می‌شود.

هزینه استفاده از این نرم افزار متغیر است.

نرم‌افزار CloudTalk

یکی از نوآورانه ترین نرم افزار‌های بخش مرکز تماس‌ها انواع مختلفی از ابزارهای منحصر به فرد را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. برای مثال ویژگی صفحه سفارشی آن به تیم‌های پشتیبانی اجازه می‌دهد تا محل پخش تماس‌های ورودی را تعیین کنند. با کمک این نرم افزار تماس‌های ورودی به کارمندان هدایت می‌شوند که برای حل مشکل مشتری مناسب تر هستند. این انتقال تماس‌های حساب شده موجب می‌شود تا مشتریان تجربه بهتری از تماس با بخش خدمات مشتریان به دست آورند.

ویژگی قابل تنظیم دیگری که در این نرم‌ افزار ارائه می‌شود امکان پیام گذاشتن مشتریان است. بدین صورت که اگر تیم پاسخگویی در دسترس نباشد مشتریان می‌توانند پیام‌های صوتی خود را برای کارمندان ضبط کنند تا کارمندان خدمات مشتریان نیز در اولین فرصت به آنها پاسخ دادند. به این ترتیب مشتریان منتظر نمی‌مانند و می‌توانند به سادگی مشکل خود را مطرح کنند.

هزینه استفاده از این نرم افزار ۱۵ دلار در ماه است.

نرم افزار Nextiva

این نرم افزار یکی از ساده ترین راه حل‌های ارتباطی با مشتریان است از مهم ترین ویژگی‌های آن تلفن گویا مسیریابی خودکار تماس و صف بندی تماس‌ها است. با کمک این نرم‌افزار شما می‌توانید بخشی از پاسخ گویی را ربات‌های مجازی واگذار کنید.

هزینه استفاده از این نرم افزار از ۵۰ تا ۱۰۰ دلار در ماه است.

نرم افزار Dixa

این نرم‌افزار یک نرم افزار کاربردی و ساده در بخش مرکز تماس‌ها است که به طور کامل در مرورگر اجرا می‌شود. Dixa با داشتن الگوریتم‌های توضیح تماس پیشرفته و شناخت تماس گیرنده یک راه حل مدرن برای بهبود تجربه مشتری و مدیریت بخش مراکز تماس محسوب می‌شود.

هزینه استفاده از این نرم‌افزار روز ۱۰ دلار در ماه است.

نرم افزار Zendesk

این نرم‌افزار یکی از گسترده ترین پلتفرم‌های خدمات به مشتریان محسوب می‌شود. این نرم افزار به نیاز هر سازمان با هر مقیاس و اندازه‌های پاسخگو می‌باشد. با کمک این نرم افزار کارمندان می‌توانند از ویژگی‌های کمک این نرم افزار در کانال‌های ارتباطی مختلف برای مشتریان استفاده کنند.

هزینه استفاده از این نرم افزار ۲۹ دلار در ماه است.

نرم افزار LiveAgent

یک نرم افزار مخصوص بخش مراکز تماس که برای مدیریت ارتباط از طریق کانال‌های مختلف طراحی شده که برای مشاغل کوچک و متوسط نیاز به پشتیبانی تلفنی دارند بسیار مقرون به صرفه و تنها ابزاری است که هزینه مکالمه آن در دقیقه کاملاً رایگان است.

هزینه استفاده از این نرم‌افزار ۳۹ دلار در ماه است.

نرم‌ افزار مرکز تماس‌های Avaya

طبق اطلاعاتی که در وب سایت این نرم افزار وجود دارد بیش از ۹۰ درصد شرکت‌های موفق از این نرم افزار برای مدیریت مراکز تماس خود استفاده می‌کنند و راضی هستند. امکان مدیریت ارتباط با مشتری از کانال‌های مختلف در صورت پیشرفت از مهم ترین ویژگی‌های این نرم افزار محسوب می‌شود.

هزینه استفاده از این نرم افزار متغیر است.

به یاد داشته باشید که نرم‌افزارهای بخش مراکز تماس به اعضای تیم کمک می‌کند تا خدمات بهتری را از چندین کانال به مشتریان خود ارائه دهند. پس همین حالا نرم افزار مناسب خود را انتخاب کنید و خدمات مرکز تماس‌های خود را گسترش دهید.

منبع:blog.hubspot

برای دریافت خدمات برون سپاری مرکز تماس (کالسنتر) و پشتیبانی تلفنی ۲۴ساعته، با مرکز تماس حامیسان در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی همراه اول در رابطه با خدمات ارزش افزوده موبایل می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۹۵۷ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی ایرانسل در رابطه با خدمات ارزش افزوده موبایل می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۹۵۷ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی دیوار در رابطه با مشکلات احتمالی در زمینه انتشار آگهی و پرداخت می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق آدرس https://divar.ir/ticket و یا آدرس ایمیل support@divar.ir به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی کافه بازار در رابطه با مشکلات احتمالی در زمینه انتشار برنامه ها و ایرادات درون برنامه ای می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره۰۲۱۹۱۰۰۲۲۳۳۰ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.