۶ کار در مشاغل که می توان برون سپاری کرد

برخی از مشاغل هستند که تنها فعالیت های عادی روزانه را رسیدگی می کنند، اما برای شرکت در پروژه های جدید به کمک و راهنمایی هایی خارج از محیط کسب و کار احتیاج دارند. برخی از مشاغل نیز تنها برای مدیریت کسب و کار تلاش می کنند و بعضی دیگر نیز به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها در اقتصاد چالش انگیز امروز هستند.

دلایل معتبر و قابل قبولی برای برون سپاری وجود دارد که از جمله قانع کننده ترین آن ها، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
تمرکز بیشتر بر روی فعالیت اصلی کسب و کار. برای بسیاری از مشاغل، انگیزه اصلی برای برون سپاری این است که صاحبان، مدیران و کارکنان، بتوانند با خیال راحت وقت خود را صرف فعالیت های درآمدزا کنند.
بهبود فرصت ها برای رشد. اغلب فرصت هایی برای رشد شرکت و تمایل به گسترش عملیات کسب و کار وجود دارد، اما برای رخ دادن چنین اتفاقاتی منابع کافی در دسترس نیست.
افزایش کارآیی و اثربخشی. در بسیاری از موارد، برون سپاری اجازه می دهد تا به یک متخصص با استعداد دسترسی پیدا کنیم. شرکت هایِ خدماتیِ برون سپاری، روش هایی خلاق، آخرین فناوری روز دنیا و راه حل هایی نو ارائه می دهند که در دسترس نیستند.
بهبود جمع کل درآمد با کاهش هزینه. به طور کلی یک پیمانکار یا شرکت ماهر می تواند کم هزینه تر از یک کارمند تمام وقت کار انجام دهد و هزینه های استخدام، آموزش و حفظ کارکنان در این روند از بین می رود.

در ذیل به مواردی اشاره کردیم که می توانید در محیط کسب وکار برون سپاری کنید.

۱٫ کارهای اداری. برنامه ریزی سفر، ورود داده ها، تایپ کردن و سایر کارهای اداری را معمولاً می توان با یک دستیار مجازی یا خدمات اداری مدیریت کرد. این وظایف برای عملکرد مناسب هر کسب و کاری بسیار مهم هستند و معمولا هم جزء فعالیت های اصلی کسب و کار به حساب نمی آیند.

۲٫ جذب مخاطب و خدمات به مشتریان. واحد فروش اغلب با تماس های مختلف همراه است؛ تماس های بیشتر مساوی با فروش بیشتر است. مهارت های یک فروشنده با استعداد در فروش تنگاتنگ و خودمانی و رسیدگی به امور مشتریان نسبت به برقراری تماس های سرد بهتر مشخص می شود. همچنین برون سپاری خدمات پشتیبانی از مشتریان برای حفظ کارمندان واجد شرایط پشتیبانی به ویژه برای شرکت های مبتنی بر فروش کالا بسیار کارآمدتر است.

۳٫ حسابداری و وظایف مالیاتی. شرکت های حسابداری یا حسابداران منفرد به سهولت و آسانی، به انجام بسیاری از کارهای مالی از جمله حسابداری، صورتحساب و حساب های پرداختی و دریافتی و همچنین گزارش دهی مالی، تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی کمک می کنند. برون سپاری فرایند حقوق و دستمزد به تنهایی می تواند در وقت، پول و سرمایه شما به میزان قابل توجهی صرفه جویی کند. حتی بسیاری از پیمانکاران مالی قادرند خدماتی ارائه دهند که خیلی بیشتر باعث صرفه جویی هزینه در موارد اضافی کسب و کار شما شود.

۴٫ بازاریابی. یک بازاریابیِ تاثیر گذار تعیین می کند که چگونه هم نام تجاری و هم شهرت شرکت شما در بازار درک شود. اغلب شرکت های بازاریابی یا مشاوران در این زمینه می توانند دیدگاهی خارج از محیط بازاریابی ارائه دهند که کارمندان داخلی بازاریابی قادر به ارائه آن نیستند. نویسندگان مستقل و حرفه ای می توانند محتوایی با کیفیت بالاتر ارائه دهند که همین می تواند به بهبود تلاش و زحمت های تیم بازاریابی کمک کند و باعث رشد آن ها شود. طراحی وب سایت، توسعه نام تجاری، مطبوعات انتشاراتی و بازاریابی آنلاین مانند رسانه های اجتماعی، وبلاگ نویسی و بهینه سازی موتور جستجو (سئو) همگی از موارد و کارهای خوبی هستند که می توان به تیم برون سپاری سپرد.

۵٫ کارهای آی تی. مدیریت کردن عملیات و کارهای آی تی در خانه بسیار گران قیمت است. کسب و کارهای متوسط برای مدیریت تمام نیازهای بخش IT از توانایی و دانش محدود برخوردارند. مگر این که شما یک شرکت IT باشید که فقط کارتان تعمیر و حفاظت از تابع باشد و IT فعالیت اصلی کسب و کارتان نباشد. مزایای بالقوه برون سپاری وظایف IT نیز فراوان است.

منابع انسانی. افزودن کارمند و توابع منابع انسانی می تواند به راحتی توسط یک آژانس خارجی اداره شود. شرکت های برون سپاری در تبلیغ کردن، جذب متقاضیان مناسب و چک کردن منابع بسیار ماهرتر هستند. مدیریت کارمندان با استفاده از خدمات منابع انسانی و یا اشتغال عاقلانه تر است؛ چرا که متصدیان این بخش باید از آخرین قوانین و استانداردهای اشتغال آگاه باشند.

 

پیشنهاد تیم مرکز تماس:

ترفتد های فروش تماس تلفنی,برون سپاری مشاغل|مشاغل سخت

ترفندهایی برای یک فروش موفق از طریق تماس تلفنی