آیا شما هم به یک سیستم تلفنی مقرون به صرفه با انعطاف‌پذیری بالا و برقراری تماس از محل کار و خارج از آن و حتی فراتر از مرزهای کشور نیاز دارید؟ باید بدانید که استفاده از شماره تلفن مجازی راه حل فوق‌ العاده‌ای برای شما محسوب می‌شود.

دنیا در حال پیشرفت است و فناوری‌ها روز به روز در حال توسعه هستند. به همین دلیل بسیاری از مرکز تماس های بزرگ خطوط تلفنی سنتی و قدیمی را کنار گذاشته‌اند و شروع به استفاده از شماره تلفن مجازی کرده‌اند و برای ارتباط بین کارمندان و مشتریان از آن استفاده می‌کنند.

در واقع فرآیند کلی ارتباطات دقیقا به همان شکل قدیم در حال اجرا و توسعه است و تنها چیزی که دچار تغییرات شده، انعطاف‌پذیری و پیشرفت نوع خدمات از طریق این شماره تلفن مجازی است و مشاغل از طریق این شماره تلفن‌های مجازی منفعت‌های زیادی را تجربه می‌کنند.

-شماره تلفن مجازی چیست؟

شماره تلفن مجازی امروزه بخش جدایی ناپذیر سیستم‌های تلفنی است که از طریق اینترنت خطوط را به تمام دنیا مرتبط می‌سازد و این امکان را فراهم می‌کند تا با تمام دنیا ارتباط برقرار کنید. شماره تلفن ‌های مجازی برای اکثر کشورهای دنیا در دسترس هستند و هر کاربری از هر نقطه از دنیا می‌تواند با همه کشورها ارتباط برقرار کند. شماره تلفن مجازی برای مرکز تماس هایی که مشتریانی در خارج از کشور دارند، انتخاب بی‌نظیری است. به همین دلیل این افراد می‌توانند شماره تلفن‌هایی از کشورهای مختلف را خریداری و از یک سیستم معمولی و تخت عنوان سیستم شماره تلفن مجازی از آن استفاده کنند. در واقع این شرایط به شما اجازه می‌دهد تا تنها از یک سیستم به شماره‌های مختلفی از نقاط مختلف دنیا وصل شوید.

-شماره‌ تلفن های مجازی در کجا استفاده می‌شوند؟

این سیستم با اهداف مختلفی استفاده می‌شود و در ادامه می‌توانید با برخی از آن ها آشنا شوید.

  • در مرکز تماس ها:

این شماره‌ها بیشتر در خدمات مشتریان و مرکز تماس ‌های کسب و کارهای مختلف استفاده می‌شوند، به طوری که شماره‌ها از کشورهای مختلفی ظاهر می‌شوند؛ در حالی که در واقعیت موقعیت زمانی هر یک از این شماره‌ها متفاوت است. استفاده از این شماره‌ها برای مرکز تماس هایی که مشتریان بین‌المللی دارند، امری ضروری و واجب است. به وسیله این شماره‌ها هر فرد در هر شغلی می‌تواند برای مشتریان خارج از کشور، شماره‌ای محلی داشته باشند.

  • فردی:

مهاجران و مسافران نیز می‌توانند از شماره تلفن ‌های مجازی محلی استفاده کنند تا بتواند راحت‌تر با افراد سایر مناطق و کشورهای مختلف تماس برقرار نمایند.

  • بازاریابی:

برخی سازمان‌ها و یا مرکز تماس ها از شماره تلفن ‌های مجازی برای بازاریابی و تبلیغات از کانال‌های مختلف استفاده می‌کنند.

  • خدمات مجازی:

شرکت‎های تجاری مجازی با استفاده از شماره تلفن مجازی می‌توانند کارهایشان را انجام دهند. مشتریان و کارگران شرکت‌های بین المللی در سراسر دنیا می‌توانند به راحتی با هم ارتباط برقرار کنند. شماره تلفن های تجاری مجازی موجب می‌شود تا مشتریان و شرکت‌ها از هر جای دنیا به هم متصل شوند و با هم ارتباط برقرار کنند.

 

-مزیت‌های سیستم شماره تلفن مجازی:

  • نیاز به هیچ سخت افزاری ندارد:

شماره تلفن های مجازی، سیستمی کارآمد و هوشمند برای کسب‌ و کارهای مختلف و مرکز تماس ها محسوب می شود که هزینه‌ها را تا میزان زیادی کاهش می‌دهد و نیاز به پرداخت برای به کار بردن یک سخت افزار جدید را ندارد.

  • کارآمدتر است:

تلفن‌های تجاری سنتی بسیار پرهزینه‌تر از سیستم شماره تلفن مجازی هستند.

  • راه اندازی آن ساده است:

شماره تلفن های مجازی  سیستم‌هایی هستند که به سرعت و در عرض تنها چند دقیقه راه اندازی می شوند.

  • قابلیت کنترل از راه دور دارد:

ایده اصلی استفاده از این تکنولوژی، استفاده از آن در هر جایی در دنیا است که کاملا قابل دسترس و ارتباط هستند.

  • مزایای ارتباطی:

در صورت استفاده از سیستم شماره تلفن مجازی می‌توانید از مزیت‌هایی نظیر IVR، ضبط مکالمه، ارسال تماس و موارد دیگر بهره‌مند شوید.

 

منبع: callhippo

برای دریافت خدمات برون سپاری مرکز تماس (کالسنتر) و پشتیبانی تلفنی ۲۴ساعته، با مرکز تماس حامیسان در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی همراه اول در رابطه با خدمات ارزش افزوده موبایل می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۹۵۷ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی ایرانسل در رابطه با خدمات ارزش افزوده موبایل می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۹۵۷ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی دیوار در رابطه با مشکلات احتمالی در زمینه انتشار آگهی و پرداخت می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق آدرس https://divar.ir/ticket و یا آدرس ایمیل support@divar.ir به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی کافه بازار در رابطه با مشکلات احتمالی در زمینه انتشار برنامه ها و ایرادات درون برنامه ای می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۲۵۳۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.