علیرغم چشم اندازهای جسورانه و طرح­ های بزرگ، این امکان وجود دارد که کارآفرینان در ایجاد یک شرکت موفق به آسانی درگیر امور پیش پا افتاده شوند. حتی زمانی که ساعت ها وقت و انرژی صرف این کار می کنید، برای انجام همه کارها باید تلاش زیادی بکنید. این اغلب نقطه عطفی است که موفقیت یا شکست یک سرمایه گذاری را مشخص می کند. آیا شما به طور موثری با شرایط سازگار شده و به خوبی کار را به دیگران محول خواهید کرد یا همانند نمایش یک نفره درمانده خواهید شد؟

در هر شرکت چندین کار بسیار مهم وجود دارد که نمی ­توان آن ها را نادیده گرفت اما ممکن است کارآفرینان را از انجام کارهایی که به بهترین شکل انجام می ­دهند، منحرف سازد. این به ویژه در خصوص شرکت های کوچک یا استارت آپ­ هایی که حاضر نیستند کارمندان پرسنلی تمام وقت را استخدام کنند، صدق می کند. در این جا منشی مجازی می ­تواند به کمک بیاید. استخدام فردی از جانب شما و از مکانی دور در شرکت ها متداول شده است، به طوری که آن شخص استخدام شده، مراقب کارهای مهم و حساسی خواهد بود و به شما این امکان را می ­دهد تا کارهای سطح بالاتری انجام دهید.

منشی مجازی می ­تواند به هر کار شما از پاسخ به ایمیل ­ها تا توسعه استراتژی بازاریابی تان، رسیدگی کند. به همین دلیل وقت آن رسیده که یک منشی مجازی برای خودتان استخدام کنید.

 

-منشی مجازی با بودجه شما کار می کند:

شما می ­دانید که به کمک نیاز دارید. در سرویس منشی مجازی سطح بالایی از انعطاف پذیری وجود دارد که امکان استخدام را برای صاحبان کسب و کار فراهم می کند. آنچه برای پرداخت در توانتان است مشخص کنید و بعد یک منشی مجازی حرفه ­ای پیدا کنید که در پارامترهای مورد نظر شما عمل کند.

شما مجبور نیستید مزایا را پرداخت کنید یا قرار داد بلند مدتی ببندید. منشی های مجازی می ­توانند در وقت آزاد خود کار کنند یا روالی ایجاد کنند که با ساعت و برنامه زمانی اداری شما هماهنگ باشد.

 

-آن ها می ­توانند چندین نقش ایفا کنند:

شاید شما به کمک اساسی یا خاصی مانند مسئول پذیرش یا شخصی برای به روز رسانی فایل­ های اکسل نیاز داشته باشید. شاید از پشتیبانی سطح بالا مانند مدیر بازاریابی مجازی بهره مند شوید که قادر به ایجاد فرآیندها و الگوهایی است که شرکت در حال رشد شما نیاز دارد. در این میان منشی مجازی همچنین می ­تواند دستیار شخصی شما باشد و مجموعه ­ای از وظایف کسب و کار شخصی را مدیریت کند. منشی مجازی هر گونه پشتیبانی که نیاز داشته باشید، را می تواند برای شما انجام دهد.

 

آن ها به شما در برقراری ارتباط با مشتریان کمک می کنند:

در کسب و کار، دو تا از وظایف بسیار حساس زمانی پاسخ دادن به ارتباطات مشتری و رسیدگی به حضور شما در رسانه های اجتماعی است؛ لازم است که برای تداوم هر دو مورد منابع لازم را اختصاص دهید. اگر یک مشتری از طریق ایمیل یا پستی در صفحه رسانه اجتماعی­ شرکتتان با شما ارتباط برقرار کند، باید بلافاصله پاسخ دهید نه یک هفته بعد که متوجه شدید. اختصاص دادن یک شخص برای خدمت به عنوان رسانه های اجتماعی و گوش ­های شرکتتان، می ­تواند به شما در محافظت از نام تجاریتان کمک کند و به مشتری پایبند باشید.

 

آن ها مهارت های ارزشمندی را برای شرکتتان به ارمغان می ­آورند:

برخی از منشی­ های مجازی در زمینه­ های خاصی از قبیل بازاریابی، نوشتن، رسانه های اجتماعی، تعهدات HR یا حسابداری تخصص دارند. در هنگام استخدام منشی مجازی، چه از طریق آژانس و چه به صورت فردی، این کار را با درک این مسئله که به چه تجربه و توانایی ­هایی از همه بیشتر نیاز دارید، انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که این مناسب کارتان است.

منشی­ های مجازی این امکان را به شما می­ دهند که کار را به شخص دیگری محول کنید:

صاحبان کسب و کار کوچک (به وضوح) عادت دارند که همه کارها را خودشان انجام دهند، هر چند وقتی در هفته  ساعت۱۰۰ را صرف کار می کنید این استراتژی کمتر موثر واقع می ­شود. کار با منشی مجازی باعث می ­شود که وظایف را به راحتی به دیگران محول کنید، استعدادی که در هنگام رشد و ترقی کسب و کارتان بسیار به کار خواهد آمد. با توسعه یک توصیف شغلی شروع کنید. هر چه واضح تر بتوانید نیازهایتان را بیان کنید، نتیجه موفقیت آمیزتری برای هر دویتان در برخواهد داشت. همانند هر کار دیگری، برای هر آن چه وقت و انرژی صرف کنید آن را به دست می آورید. به این ترتیب، این کار به صرف وقت، تفکر و تمرین نیاز دارد. اگرچه، این برنامه ریزی اولیه وقت آزاد بیشتری برای کارهایی که می ­توانید انجام دهید، فراهم می کند.

 

-منشی های مجازی، با شرکت شما رشد و ترقی خواهند کرد:

شما ممکن است استفاده از منشی مجازی را با کارهایی مانند ورود داده ­ها، مدیریت صندوق ورودی ایمیلتان یا ترتیب سفر شروع کنید، اما آن ها همچنان که در این وظایف موفق می­ شوند، ممکن است آمادگی بیشتری برای اتخاذ مسئولیت بیشتر داشته باشند. این راه عالی برای کارکنان پشتیبانی درایو تست و شناسایی افرادی است که می ­توانند به نقش آفرینان کلیدی در کسب و کارتان تبدیل شوند.

 

منبع: inc