زمانی که تصمیم می‌گیرید تا خدمات مرکز تماس‌خود را به شرکت‌های برون سپاری واگذار کنید، ممکن است مثل خیلی از مردم در وهله اول فکر کنید که این شرکت‌ها تنها وظیفه پاسخ دادن به تماس‌های تلفنی شرکت شما را بر عهده دارند.

جالب است بدانید که بسیاری از افراد تنها برای همین امر از خدمات برون سپاری مرکز تماس استفاده می‌کنند. اما در دنیا مرکز تماس ها با عملکرد کاملا متفاوتی نیز وجود دارند.

در ادامه این مقاله به این موضوع می پردازیم که چگونه می توان به یک مرکز تماس دورکار موفق تبدیل شد:

-به مشتریان خود خدمات ۲۴ ساعته در هفت روز هفته ارائه دهید:

یکی از بزرگ ترین و مهم ترین چالش‌های ارائه خدمات مشتریان محدودیت زمانی و در نظر گرفتن بازه زمانی در مکان‌های متفاوت است. در حقیقت این موضوع یکی از دلایلی است که بسیاری از شرکت‌ها را از ارتباط با مشتریان خود دور می‌کند. بسیاری از مشتریان دوست دارند در ساعات مختلفی از مکان‌های متفاوتی از دنیا با کارمندان بخش مرکز تماس ارتباط برقرار کنند، اما چنین شرایطی برایشان وجود ندارد.

اگر شرکت‌ها برای ارائه خدمات مرکز تماس از کارمندان دورکار در مناطق زمانی متفاوت کمک بگیرند می‌توانند خدمات بهتری به مشتریان ارائه دهند.

پاسخ گویی در سایر ساعات نیز می‌توانند از طریق موقعیت مکانی و زمانی دیگر انجام شود که در سراسر طول روز و در هر روز هفته خدماتی مناسب به تمامی ‌مشتریان از سراسر دنیا ارائه شود.

-تسلط به زبان انگلیسی:

یکی از دلایل موفقیت کارمندان دورکار بین المللی این است که اپراتورها به زبان انگلیسی تسلط زیادی دارند و می‌توانند به راحتی با تمام دنیا ارتباط برقرار کنند. معمولا یکی از بزرگ ‌ترین نگرانی‌هایی که شرکت‌ها برای برون سپاری با آن مواجه هستند، تفاوت زبانی افراد در مکان‌های مختلف است. زمانی که همه کارمندان بخش مرکز تماس با زبان بین المللی انگلیسی آشنا باشند، می‌توانند به راحتی با همه افراد نیز ارتباط مناسبی برقرار کنند.

توجه نکردن به این موضوع و مواجه شدن با چنین مشکلاتی می‌تواند موجب ناراحتی مشتریان شود و تجربه منفی را برایشان رقم بزنند.

همچنین توجه داشته باشید که لحن و صحبت کردن کارمندان با مشتریان باید کاملا با انگیزه و با حوصله باشد چراکه تأثیر مثبتی روی روابط آن‌ها با مشتریان دارد.

-یادگیری سایر زبان‌ها:

بسیاری از کارمندان دورکار بخش مرکز تماس علاوه بر زبان مادری که در خانه یاد می‌گیرند و زبان انگلیسی که در مدرسه می‌آموزند، به زبان‌های دیگر نیز مسلط هستند. آشنا بودن به زبان‌های اسپانیایی و آمریکایی موجب شده تا ارتباط راحت‌تری با مشتریان خود برقرار کنند. در واقع یکی از بهترین ویژگی‌های یک مرکز تماس حرفه‌ای، آشنا بودن با تعداد زبان‌های مختلف است. برای ارائه خدمات عالی به مشتریان باید در نظر بگیرید که اکثر مشتریان شما از کدام کشورها هستند و به چه زبانی صحبت می‌کنند و سپس اقدام به یادگیری این زبان‌های مورد نیاز کنید.

 

منبع: billgosling

برای دریافت خدمات برون سپاری مرکز تماس (کال سنتر) و پشتیبانی تلفنی ۲۴ساعته، با مرکز تماس حامیسان در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی همراه اول در رابطه با خدمات ارزش افزوده موبایل می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۹۵۷ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی ایرانسل در رابطه با خدمات ارزش افزوده موبایل می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۹۵۷ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی دیوار در رابطه با مشکلات احتمالی در زمینه انتشار آگهی و پرداخت می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق آدرس https://divar.ir/ticket و یا آدرس ایمیل support@divar.ir به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی کافه بازار در رابطه با مشکلات احتمالی در زمینه انتشار برنامه ها و ایرادات درون برنامه ای می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۲۵۳۰۰۰ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.