ممکن است فکر کنید که تنها وظیفه مرکز تماس پاسخگویی به تماس‌ها است.

با نرم افزار مناسب، مراکز تماس قادر به انجام کارهایی بیش از این هستند.

در این مقاله مطالبی درباره نحوه انتخاب یک کال سنتر برای خودتان ذکرشده است.

علی‌رغم پیشرفت دیجیتالی سازی، تلفن هنوز هم یکی از کانال‌های ارتباطی است که بیشتر انتخاب می‌شود.

اگر خودتان مرکز تماس را اداره می‌کنید، احتمالاً می‌دانید که انتخاب یک ارائه دهنده سیستم تلفن معتبر برای تجارت شما بسیار مهم است.

در واقع، با داشتن ابزارهای مناسب می‌توانید مرکز تماس خود را کاملاً به یک مرکز تماس قدرتمند تبدیل کنید.

از نزدیک به ویژگی‌های موجود نگاهی بیندازید و آن‌ها را آزمایش کنید.

اگر از خودتان می‌پرسید نرم افزار مرکز تماس چه ویژگی‌هایی دارد که باید جستجو کنید، شاید بهتر باشد ابتدا مسیریابی تماس را از نزدیک بررسی کنید

در مورد بهینه سازی تلاش‌های شما و دستیابی به نتایج بهتر، ویژگی‌های تجزیه و تحلیل و گزارشگیری نیز ممکن است مفید باشد که در اندازه گیری کارایی و کیفیت تماس شما کمک می‌کند و برخی از عناصر اساسی مرکز تماس را بهبود می‌بخشد.

همچنین فراموش نکنید که تلفن‌های همراه این روزها مرکز فرماندهی همه هستند. اگر ارائه دهنده شما پشتیبانی از برنامه تلفن همراه را ارائه می‌دهد، بدون هیچ شکی در پی آن بروید.

در واقع ابزارهای مرکز تماس اختصاصی‌ای وجود دارند که امکان پاسخگویی به تماس‌های شما را در هر مکان، از هر دستگاهی – از جمله تلفن همراهتان – فراهم می‌کنند.

در اصل به این معنی است که مشتریان شما حتی در صورت نیاز به پشتیبانی فوری می‌توانند با شما در ارتباط قرار بگیرند.

اصلاً هیچ می‌دانستید CloudTalk بیش از ۵۰ ویژگی را ارائه می‌دهد؟

در زیر نگاهی اجمالی به آنچه در فروشگاه داریم می‌اندازیم:

  • سلام و خوشامدگویی و پست صوتی شخصی سازی شده، که می‌توانید در هر زمان و هر مکان به آن‌ها گوش دهید.
  • ضبط تماس – پس از پایان تماس خود می‌توانید آن را گوش دهید و تجزیه و تحلیل کنید.
  • شماره‌های بین المللی – شما می‌توانید از سراسر جهان بدون هیچ گونه هزینه‌ای ( نه برای شما و نه برای تماس گیرنده) تماس دریافت کنید یا تماس بگیرید.
  • انتقال شماره – می‌توانید از شماره تلفن‌های موجود به خوبی استفاده کنید – فقط کافیست آن‌ها را به CloudTalk منتقل کنید.

شما می‌توانید آمار پیچیده‌ای از تماس‌ها، نمایندگان و صف‌های تماس را در یک مکان نگه دارید و بر اساس داده‌های مربوطه هوشمندانه تصمیم گیری کنید.

نصب و استفاده از آن‌ها باید آسان باشد – اگر اینگونه نباشد، ممکن است به این معنی باشد که در نهایت با یک مرکز تماس تلفنی مواجه شده‌اید که بیشتر از این که برای شما فایده داشته باشد، به شما آسیب می‌رساند. اطمینان حاصل کنید که این اتفاق نمی‌افتد!

یکپارچه سازی ابزار را در نظر بگیرید.

ادغام در ابزار به معنی توانایی تبادل داده‌های مربوطه بین برنامه های شما و همگام سازی آن‌هاست.

این به نوبه خود به شما کمک می‌کند تا از ویژگی‌های بیشتری استفاده کنید و همه چیز را در یک مکان نگه دارید.

در این حالت ، یک نرم افزار مرکز تماس ، که می‌تواند از طریق کانال‌های دیگر (مثلاً از طریق ایمیل یا رسانه‌های اجتماعی) از مشتریان شما پشتیبانی کند، به سهولت قابل استفاده خواهد بود.

اگر به نظر می‌رسد این ابزار موردی است که ممکن است مورد علاقه شما باشد – بررسی کنید نرم افزار انتخاب شده چقدر با دیگر کانال‌های ارتباطی شما همسو و مرتبط است.

نه که بخواهیم در مورد آن اغراق داشته باشیم؛ اما CloudTalk بیش از ۲۵ ادغام در دسترس دارد – از جمله ابزارهای معروفی مانند HubSpot, Salesforce, Pipedrive, Intercom, LiveAgent, Zapier  و Zendesk

امنیت نرم افزار را بررسی کنید.

امروزه نمی‌توان امنیت داده را نادیده گرفت. یکی از راه‌های اطمینان از امنیت و حریم خصوصی داده‌های شما، یافتن شرکتی است که پیشنهاد آن مطابق با مقررات عمومی حفاظت از داده‌ها (GDPR) باشد.

مهم است که در مورد فعالیت آنلاین خود احساس امنیت کنید – به خصوص از آنجا که بسیاری از شرکت ها از رخنه دیگران در داده‌هایشان رنج می‌برند.

برای داشتن آرامش خاطر: CloudTalk داده‌ها را در مراکز داده مدرن و ایمن ذخیره می‌کند و بر آن نظارت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته دارد. از کلیه خدمات و داده‌های VoIP پشتیبان (back-up) تهیه شده و مطابق با دستورالعمل های GDPR رمزگذاری می‌شود.

در مدل های قیمت گذاری و شرایط قرارداد تأمل کنید.

هر ارائه دهنده مرکز تماس مدل قیمت گذاری خاص خود را دارد. احتمالاً توسط ویژگی‌های خاص مورد نیاز تجارت شما تعیین می‌شود. تحقیق کنید تا مطمئن شوید بهترین شرایط را برای تجارت خود انتخاب کرده‌اید.

سپس با پیشنهادات ارائه دهنده‌های مختلف مقایسه کنید و مناسب‌ترین پیشنهاد را برای خود انتخاب کنید.

به ویژگی‌های مختلفی که در هر بسته وجود دارد نگاه دقیق‌تری بیندازید – همه ارائه دهندگان ویژگی‌های یکسان را با قیمت مشابه ارائه نمی‌دهند.

به عنوان مثال CloudTalk در مقایسه با سایر ارائه دهندگان هزینه کمتری دارد، زیرا قیمت گذاری از ۱۰ یورو در ماه شروع می‌شود.

همچنین لازم به یادآوری است که حتی اگر یکی از شرکای CloudTalk قیمت‌ها را افزایش دهد، تأثیری در هزینه شما نخواهد داشت که این امر باز هم به شما آرامش خاطر می‌بخشد.

اطمینان حاصل کنید که نرم افزار مقیاس پذیر است.

اگر قصد دارید تجارت خود را بیشتر توسعه دهید، نرم افزاری که استفاده می‌کنید باید بتواند با شما مقیاس بندی کند و این امکان را برای شما فراهم کند که به اهداف تجاری خود در آینده نیز برسید.

یکی از راه‌های انجام این کار این است که بتوانید به راحتی کارشناسان را اضافه و حذف کنید، علی الخصوص بر تعداد آن‌ها کنترل داشته باشید.

باید بدانید که در ارائه دهنده نرم افزار خود چقدر می‌توانید بدون اشکال پیکربندی انجام دهید و در صورت نیاز به آن در واقع چقدر پشتیبانی فنی دریافت می‌کنید.

به هر حال، هدف هر نرم افزار مرکز تماس باید این باشد که زندگی شما را آسان‌تر کند نه مشکل‌تر.

بهترین نرم افزار کال سنتر را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

برای اینکه انتخاب شما ساده‌تر باشد: CloudTalk یک نمونه کامل از راه حل است که تمام موارد ذکر شده را برآورده می‌کند.

این نه تنها به شما امکان می‌دهد تمام تماس‌های خود را برقرار و دریافت کنید بلکه به شما برخی از اطلاعات مربوط به عملکرد درست مرکز تماس تان را می‌دهد.

منبع:cloudtalk

برای دریافت خدمات برون سپاری مرکز تماس (کالسنتر) و پشتیبانی تلفنی ۲۴ساعته، با مرکز تماس حامیسان در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی همراه اول در رابطه با خدمات ارزش افزوده موبایل می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۹۵۷ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی ایرانسل در رابطه با خدمات ارزش افزوده موبایل می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره ۰۲۱۴۱۹۵۷ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی دیوار در رابطه با مشکلات احتمالی در زمینه انتشار آگهی و پرداخت می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق آدرس https://divar.ir/ticket و یا آدرس ایمیل support@divar.ir به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.

برای ارتباط با بخش پشتیبانی کافه بازار در رابطه با مشکلات احتمالی در زمینه انتشار برنامه ها و ایرادات درون برنامه ای می توانید با مرکز تماس حامیسان از طریق شماره۰۲۱۹۱۰۰۲۲۳۳۰ به صورت ۲۴ ساعته در ارتباط باشید.